Bubble asma tavan

Bubble asma tavan

Bubble Asma Tavan

Buble asma tavan, Göze hoş görünen asma tavanlardan bir diğeridir.

Daha çok kafe ve restoranlar başta olmak üzere sinema salonları, üniversitelerde de sıklıkla tercih edilen asma tavan modeli olarak biliniyor.

Bu tür asma tavanların montajı da oldukça kolaydır. Bulunduğunuz ortamın ölçülerine göre üretilen bubble asma tavan sistemi aynı zamanda belirli kalınlığa da sahiptir. Kurulacak ortamın uygunluğuna göre dilediğiniz kalınlıkta bu modeli uygulatabilirsiniz.

Asma tavan sistemlerinin bir numarası

Konferans salonlarında da sıklıkla bubble asma tavan sistemi kullanılıyor.

Siz de ortamın daha hoş görünmesini sağlamayı amaçlıyorsanız bu tavan sistemini kullanabilirsiniz. Ortamın uygunluğuna göre tercih edeceğiniz asma tavan sayesinde artık bulunduğunuz ortam çok daha ferah olacaktır.

Bubble tavanlar diğer pek çok asma tavanlara kıyasla az bir miktar daha ağırdır. Bu herhangi bir dezavantaj sunmaz.

 

Bubble tavan sistemlerini pek çok yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kurulumu oldukça hızlı olan bu tavan sisteminin bakımı ve temizliği de son derece kolaydır. Ayrıca en dayanıklı tavan sistemlerinden olup uzun yıllar boyunca güvenle ve ilk günkü ferahlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu asma tavan sistemlerinin maliyetleri de en çok merak edilen ve araştırılan konulardan birisidir. Maliyet bakımından da kullanıcıyı üzmeyecek olan bu asma tavanın avantajlarını ve sunduğu faydaları da yaşayarak tecrübe edeceksiniz.

KR YAPI Kalitesiyle tanışın..